Translate

четвер, 13 березня 2014 р.

Вплив на організм людини




Багато хто думає, що воду з вапняком не можна пити, бо при кип'ятiннi випадає осад, який осiдає на нирках. Це неправда. Жодний осад в органiзмi не затримується. А вапняк мiстить кальцiй, який позитивно впливає на опорно-рухову систему. Тому люди, якi живуть у мiсцевостi з жорсткою водою, мають свою власну "мiнеральну воду". Шкодить вона тiльки, якщо постiйно та надмiру її вживати. Тодi в кровоносних судинах утворюються нарости, а на зубах - каменi.

На шкiру вода впливає так само. I ось чому: як вiдомо, шкiра дихає через пори, через них же виводяться i шлаки. Так от, кальцiй, що є в жорсткiй водi в надлишку, з'єднується з цими видiленнями i закупорює пори. Зв'язок тут прямий: що жорсткiша вода, то небезпечнiше закупорення. Причому пiд шкiрою утворюються кристали кальцiю - це той самий накип, який з'являється в чайниках. Це проявляється в сухостi шкiри пiсля вмивання i прийняття душу. В результатi шкiра висушується, починає лущитися, з'являються зморшки, лупа, виникають подразнення, фурункули тощо. Жорстка вода має гiркуватий смак, при її кип'ятiннi на поверхнi утворюється плiвка, а в процесi заварювання чаю можуть утворюватися пластiвцi бурого кольору.

Тривале вживання жорсткої води може спричинити шлунково-кишковi та серцево-судиннi захворювання. Отже, жорстку воду вживайте в мiру. Також бажано перевiрити в спецiальнiй лабораторiї, чи її жорсткiсть не надто велика.












Немає коментарів:

Дописати коментар